דגשים בגידול

בוסטון טרייר
 

גידול בוסטון טרייר

הבוסטון טרייר הוא כלב לוויה קטן וערני שניכר בז'קט הטוקסידו שלו, גופו הספורטיבי והקומפקטי והזוהר הידידותית שבעיניו הגדולות והעגולות. הנימוסים המופלאים שלו הביאו לו את הכינוי "הג'נטלמן האמריקני". זהו אחד הגזעים היחידים שנוצרו בארצות הברית והוא מיועד להיות חבר טוב, ומוכן לעשות כמעט כל מה שיבקשו ממנו כל עוד הוא נמצא בחברת משפחתו האנושית.

הבוסטון טרייר הוא כלב קטן, קומפקטי, מאוזן וקצר זנב. פרוות ה"טוקסידו" המסוגננת יכולה להיות לבן עם שחור או מנומר. הראש מרובע, עם זרבובית קצרה, ועיניים גדולות ועגולות שזוהרות בטוב לב, סקרנות ושובבות. הבוסטון טרייר ערני לסביבתו ונע בצעד נמרץ וקצבי.

לא קשה לנחש שגזע שנקרא על שם עיר הוא כלב עירוני מצויין. כך גם המצב עם הבוסטון טרייר. מדובר בכלב מוצק אך נייד, אוהב בני אדם, שתמיד מוכן לצאת לטיול נמרץ לפארק או לבית הקפה השכונתי. כלב פיקח עם תכונה קומית טבעית, שמהווה מקור מתמיד לחיוך.

אין בגזע בעיות רפואיות קשות שמגיעות בתורשה, אם כי קיימות מחלות תורשתיות שאינן כה חמורות ומומלץ לבצע בדיקות מתאימות - כפי שאנחנו עושים בבית הגידול של גוטמן. תוחלת החיים של הגזע בין 10 ל-14 שנים.

האכלה
לבוסטון טרייר מתאים לאכול מזון כלבים איכותי, הן מסחרי והן מזון שמכינים בבית תחת פיקוח ואישור הווטרינר. המזון צריך להתאים לגילו של הכלב (גור, בוגר או קשיש). כלבים מסויימים נוטים להשמנה ולכן חשוב לעקוב אחרי צריכת הקלוריות ומצב המשקל של הכלב. חטיפים יכולים לעזור מאוד באילוף, אבל עודף חטיפים אף הוא עלול לגרום להשמנה. כדאי לברר אילו מזונות של בני אדם בטוחים לכלבים ואילו אינם. שאל את הווטרינר בנוגע למשקל ותזונת הכלב. יש לדאוג לגישה מתמדת למים נקיים וטריים.

הכלבים
של בית הגידול

מגדלים באהבה, מציגים בגאווה
Gutman Boston

למה גור בוסטון טרייר הוא הכלב בשבילכם?

קטן ומוצק – לא כלב שעשועים עדין

בעל עיניים גדולות ומלאות הבעה

עם פרווה חלקה ונוחה לטיפול

מנומס כלפי כל הסובבים, כולל בעלי חיים

אוהב מאוד לשחק ולרדוף אחרי כדור

הבוסטונים של משפחת גוטמן, השקט שלכם

בית גידול מקצועי

חברים בפדרציה הבינלאומית

חברים בהתאחדות הישראלית לכלבנות

חברים בחוג הישראלי לכלבים זעירים

בית הגידול עובד על פי תקנוני הפדרציה הבינלאומית לכלבנות, ההתאחדות הישראלית ללכלבנות והחוג הישראלי לכלבים זעירים. כל הגורים והכלבים בבית הגידול נבדקים על ידי ווטרינר מומחה לגזע, על ידי רכז הגידול של החוג ומשתתפים בתערוכות על בסיס קבוע. בית הגידול שם דגש על רווחתם של הכלבים שלנו.