רהיטים לבית

ריהוט בית – האמירה העיצובית שלכם

לאחר שבחרתם בריצוף האהוב עליכם, בצבע הקירות שתרצו, בתאורה ובכל שאר הדברים שיש לבחור כאשר עוברים לדירה חדשה, מגיע הזמן לבחור ריהוט לבית.

רהיטים חשובים לא פחות מכל דבר אחר. יותר מכך, אם אתם מעוניינים לשפץ את הבית, עדיף אולי להשקיע בריהוט חדש במקום להתחיל דווקא בהחלפת הריצוף.

בכוחו של הריהוט ליצור אווירה שונה לגמרי בבית. הריהוט בו תבחרו, צריך לענות על דרישות שונות שנוגעות למידת ההתאמה לטעם האישי שלכם וכן למידת הפונקציונאליות והנוחות בשימוש.

תחום הריהוט לבית כולל פרטים וסגנונות רבים וכלל בתוכו עיצוב וסגנון לחדרי הבית כולו החל מחדר המגורים (סלון) וכלה בחדרי השירות.

חשוב מאוד לבחור ריהוט לבית באופן כזה שישרת את מגוון הצרכים שלכם הכלכליים והעיצוביים כאחד.

ישנם סוגים רבים של ריהוט לבית הכוללים חומרים שונים בין אם הם טבעיים לבין עם הם סינתטיים.

בתקופה האחרונה רווחת התופעה של צריכת ריהוט מחומרים סינתטיים כמו עור סינתטי ועץ מלאכותי.

יצרנים אשר ברשותם הידע והניסיון המתאים ידעו לעצב ריהוט לבית מחומרים מלאכותיים בעל מראה קרוב מאוד למציאות.

ריהוט איכותי לבית

בבואכם לרכוש ריהוט לבית חשוב מאוד לרכוש ריהוט שיענה על צרכי האיכות הנדרשים הן על הצרכים הבטיחותיים והן מבחינת איכות בחומרים מהם עשויים הרהיטים.

ריהוט אשר עשוי מחומרים זולים ולא איכותיים יגרמו לאורך חיי מוצר קצרים ושחיקה מהירה שלו.

על ידי רכישה של מוצר איכות תקבלו את כל הבטיחות והאחריות לכל פגם אפשרי במוצר, ריהוט איכותי לבית בשימור פשוט ויחס נאות יוכל לשרת אתכם לאורך שנים רבות.

מחירי רהיטים לבית

מחירי ריהוט לבית משתנים בין מוצר למוצר, בגודל שלו, התקופה בשנה בה אתם רוכשים אותו, החנות ממנה אתם רוכשים אותו ואיכות הרהיט.

מחירי ריהוט יכולים לנוע בין כמה מאות לכמה עשרות אלפי שקלים וזאת על פי הפרמטרים הנ"ל.

ישנן חנויות רהיטים שונות המציעות ריהוט במחירים מפתים, אך חשוב מאוד לוודא שהריהוט איכותי ויש עליו אחריות וביטוח.

ריהוט לבית, מזנונים לבית, גם במידה ונמכר לכם במבצע, הוא אינו מוצר זול, וחבל שתרכשו ריהוט במחיר משתלם לכאורה אך יתפרק לאחר שבועות או חודשים ספורים.

מה חשוב לדעת כשבוחרים רהיטים לבית

חשוב מאוד לדעת כיצד לבחור ריהוט לבית כך שיתאים לעיצוב הבית הכללי ולתקציב שלכם. קל מאוד לצבור פריטי ריהוט רבים בחוסר התאמה וזאת מאחר ופריטים רבים עשויים להראות לכם יפים ונעימים לעין בחנות אך בבית חוסר התאמה בצבעים ועומס יתר של רהיטים יגרמו למראה של חוסר סדר, צפיפות ואשליה של חלל קטן.

פעולה כזו אינה שונה גם במידה ויש לכם בית גדול וחללים מרווחים. חשוב מאוד להיות עקביים בבחירת הריהוט בכדי לא להתפזר מבחינת עיצוב וכלכלית כאחד.

אם למשל אתם רוצים לרכוש מטבח כפרי כדי לבחור גם מערכת ישיבה שתתאים לקונספט של המטבח ושל פינת האוכל כדי לא ליצור חוסר הרמוניה.

לצורך שמירה על הסדר ערכו רשימה לפני היציאה לקניות שממנה לא תחרגו, ערכו רשימה של גוונים בהם את מעוניינים, סוגי הריהוט והגדול המוערך שלהם כך שיתאימו הן לעיצוב הבית והן לגודלו.

מי שמהסס, מפספס!
15%
הנחה

פגישת ייעוץ חינם!

מלאו את פרטיכם

שיחה חוזרת

המומחים של ארנה ישמחו לעזור לכם!

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם