רהיטים עודפים

ריהוט עודפים: סטיגמות, יתרונות וחסרונות

קניית רהיטים במחסני עודפים מרתיעה אנשים רבים. יש לכך כמובן הצדקות שונות, אך בבסיס – הרתיעה עשויה להיות מיותרת ואף להוביל לבזבוז כסף רב תמורת ריהוט חדש שלא בצדק.

למעשה, חנויות רהיטים שמציעות ללקוחות עודפי רהיטים, אינן מתאפיינות בסחורה פחות איכותית מאשר החנויות הרגילות. להפך, הרבה פעמים, הריהוט בחנות העודפים הוא ריהוט שיוצר על ידי החברה בשנים קודמות ושנשאר ממנו עודף. ריהוט זה אינו פגום או משומש.

הסיבה בגינה רהיטים אלו נמכרים בחנויות עודפים היא הבעייתיות של חברת הרהיטים להציג בכל שנה את אותה הסחורה. כמובן, קיימים מקרים בהם חנויות עודפים משווקות גם רהיטים פגומים או כאלה שעבר זמנם מבחינת הקו האופנתי. אלו באמת פחות מומלצים.

לאן פונים לצורך קניית עודפים רהיטים?

לצורך קנייה של רהיטים מעודפים, יש ללכת לאותן חנויות בדיוק אליהן הייתם הולכים לקנות רהיטים מקטלוגים חדשים.

איכות רהיטי עודפים תואמת לרמת הייצור של החברה המשווקת אותם, כפי שהוזכר. עודפי רהיטים נמכרים בחנויות עודפים בשל העיצוב ולא בשל האיכות. לכן, הקפידו ללכת לחנויות איכותיות. כמו כן, חשוב מאד לפנות לקניית רהיטים מעודפים רק במקום אמין.

ארנה מעצבים- עודפי רהיטים ברמה אחרת

ארנה מעצבים הוא מפעל לייצור רהיטים שמאופיין בצוות רחב ידיים וביכולת מדהימה לשלב עיצוב, יופי, נוחות ואיכות בכל מוצר.

ארנה מעצבים מוכרים על ידי מעצבי פנים רבים בארץ, רהיטיהם משולבים בהפקות רבות והם נחשבים לרהיטים מעוצבים מרהיבים ביופיים ואיכותיים במיוחד.

אנו דוגלים בשיווק במחיר נוח של רהיטים וכן מאפשרים קניית רהיטי עודפים שאינם נופלים באיכותם או במראה שלהם מכל ריהוט אחר. כך, ניתן לקנות עודפי רהיטים במחירים נוחים בהחלט וליהנות מהאיכות והיופי של הריהוט המיוצר בארנה מעצבים.

לארנה רהיטים ישנו אולם תצוגה ענק. ריהוט מתצוגה מוצע ללקוחות במחירים נמוכים.

אנו דואגים להציע הנחות, מבצעים וסיילים למיניהם תמורת הרהיטים מהתצוגה.

כך, כל מי שמעוניין בריהוט איכותי ומעוצב בטוב טעם, יכול להשקיע מעט כסף ולקבל עבורו תמורה משתלמת במיוחד.

בואו לבקר באולם התצוגה הרחב המציע עודפי רהיטים משלל סוגים: מערכות ישיבה, ספות, פינות אוכל מעוצבות, כורסאות מעוצבות, סלונים פינתיים ועוד מגוון רהיטים עצום ואיכותי במחירים משתלמים.

מי שמהסס, מפספס!
15%
הנחה

פגישת ייעוץ חינם!

מלאו את פרטיכם

שיחה חוזרת

המומחים של ארנה ישמחו לעזור לכם!

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם