פינות אוכל

פינות אוכל מעוצבות זה המקום כמעט הכי מרכזי בבית זהו המקום בו אוכלים בני הבית, לבד או ביחד, המקום שבו מארחים אנשים אחרים לארוחה, המקום בו מתכנסים לארוחה חגיגית. פינות אוכל מעוצבות מוסיפה צבע וייחוד לבית. הטרנד של עיצוב הבית שהתפשט בעשורים האחרונים לא פסח על פינות האוכל, והיום ניתן למצוא פינות אוכל מעוצבות ויפות שכבר אינן רק פרקטיות, אלא מהוות קישוט של ממש לבית.
פינות אוכל מעוצבות זה המקום כמעט הכי מרכזי בבית זהו המקום בו אוכלים בני הבית, לבד או ביחד, המקום שבו מארחים אנשים אחרים לארוחה, המקום בו מתכנסים לארוחה חגיגית. פינות אוכל מעוצבות מוסיפה צבע וייחוד לבית. הטרנד של עיצוב הבית שהתפשט בעשורים האחרונים לא פסח על פינות האוכל, והיום ניתן למצוא פינות אוכל מעוצבות ויפות שכבר אינן רק פרקטיות, אלא מהוות קישוט של ממש לבית.

מוצרים מובילים

פינות אוכל מעוצבות זה המקום כמעט הכי מרכזי בבית זהו המקום בו אוכלים בני הבית, לבד או ביחד, המקום שבו מארחים אנשים אחרים לארוחה, המקום בו מתכנסים לארוחה חגיגית. פינות אוכל מעוצבות מוסיפה צבע וייחוד לבית. הטרנד של עיצוב הבית שהתפשט בעשורים האחרונים לא פסח על פינות האוכל, והיום ניתן למצוא פינות אוכל מעוצבות ויפות שכבר אינן רק פרקטיות, אלא מהוות קישוט של ממש לבית.

פינות אוכל מעוצבות בהתאמה אישית

איך מעצבים פינות אוכל מעוצבות מיוחדות?

העיצוב של שולחנות אוכל מעוצבים תלוי לא רק בטעם האישי שלכם, אלא גם  בדברים נוספים. לדוגמא: אם פינת האוכל היא חלק מהמטבח, היא צריכה להיות מעוצבת בסגנון דומה לסגנון העיצוב של המטבח, על מנת  שלא ליצור דיסוננס. באותו אופן, אם פינת האוכל היא חלק מהסלון היא צריכה להיות מעוצבת בסגנון דומה או משלים לעיצוב של הסלון.

אפשר להשתולל לגמרי בעיצוב פינת אוכל רק אם היא ממוקמת כחדר נפרד של הבית. בנוסף, כדאי להתאים את החומרים שמהם עשויה פינת האוכל למקום שבו היא נמצאת. למשל: לפינת אוכל קטנה, במקום צפוף, יתאים שולחן מזכוכית, שנותן מראה  פתוח ואוורירי לאזור.

סגנונות עיצוב של פינות אוכל מודרניות

סגנונות העיצוב הקיימים עבור פינת אוכל מעוצבת הם אינסופיים. ישנם שולחנות וכיסאות המיועדים לפינות אוכל שעשויים כמעט מכל חומר אפשרי, החל מהעץ הסטנדרטי, דרך מתכת, זכוכית ושילובים שונים, ועד שולחנות בעיצובים מיוחדים כמו שולחנות אבן, פינת אוכל עגולה נפתחת ועוד.

ניתן למצוא שולחנות מזכוכית עם רגל מאבן, במראה טבעי או בסיתות מיוחד. אם אתם מעוניינים בשולחן שיוכל להיפתח ולגדול במקרה שמגיעים אורחים, תצטרכו כנראה להעדיף שולחן מעץ, אם כי גם שולחנות מתכת עשויים להיות בעלי אופציית הרחבה. את הכיסאות ניתן לעצב בצורה דומה לעיצוב השולחן, או באופן מנוגד אליו, לדוגמא – בצבעים מנוגדים וכדומה.

שילוב שולחן אוכל מעוצב בחדרי הבית

כאשר רוצים לשלב עיצוב של פינות אוכל בעיצוב של החדר בו הן נמצאות, ניתן לעצב את פינת האוכל באותו סגנון של המטבח או הסלון.

לעומת זאת אפשר לעצב אותה באופן משלים. לדוגמא: אם יש לכם סלון פינתי בצבעי עץ כהים, פינת האוכל יכולה להיות מעוצבת בצבעי עץ בהירים.

פינות אוכל מעוצבות – לא רק מלבניות

בעידן עיצוב הרהיטים המודרני, הנורמות המסורתיות הולכות ומתערערות. למשל: מי אמר ששולחן של פינות אוכל מעוצבות דווקא בצורה מלבנית? ההתפתחות בתחום עיצוב פינות אוכל הולכת ומתקדמת מבחינת הרעיונות ומבחינת התעוזה שהיא מציעה. פינות אוכל יכולות להיות מעוצבות בכל מיני צורות כמו למשל פינות אוכל עגולות או פינות אוכל מעוצבות בצורת ריבוע.

מה כדאי? פינות אוכל מעוצבות בצורה של מלבן, עגול או ריבוע?

כמובן שבתחום העיצוב אף פעם לא תהיה רק תשובה אחת ויש מקום לשיקולים של נוחות, מה היעד של פינת אוכל עגולה וכמובן בל נשכח את הסגנון המבוקש. פינות אוכל מעוצבות בצורה עגולה יכולות להיות מרהיבות ביופיין ומקוריות במראה שלהן, יש לתת את הדעת על קוטר השולחן בהתאם ליעוד המבוקש שלו. אם אתם מספר רב של סועדים בדרך כלל יתכן ושולחן כזה לא יתאים או שתצטרכו שולחן פינת אוכל בקוטר גדול יותר וגם בבחירה כזו יש לדעת ששולחן עגול תופס יותר מקום ברוחב, לכן יש כאלו שסגנון כזה של פינות אוכל מעוצבות יתאים להם בעגול ויש כאלו שיחליטו שלא עקב כמותם הגדולה של הסועדים או חוסר מקום בבית. היתרון העיקרי של פינות אוכל עגולות הוא שכל אחד יכול לראות את השני בגלל הישיבה העגולה ונוצרת תחושה יותר מגובשת בין הסועדים.

פינות אוכל מעוצבות בצורת ריבוע הן אמנם טרנד עכשווי ומודרני אך היה מוכר כבר בעבר וכעת הוא חוזר לאופנה. פינת אוכל בצורת ריבוע היא יחסית ייחודית מאחר והרוב בוחרים בצורת המלבן ויש לה מראה מעניין ומעוצב יותר, היתרון של פינות אוכל בצורת ריבוע הוא שאפשר לשבת בכמות שווה של אנשים בכל זוויות השולחן שלא כמו בשולחן מלבני שהסועדים אשר יושבים בזוויות הקטנות מרגישים נפרדים מכולם.

פינת אוכל מעוצבת בצורת מלבן היא פינת האוכל הקלאסית עליה רוב הבתים יתקשו לוותר אם בגלל הנוחיות של פתיחה וסגירת השולחן בהתאם לכמות הסועדים ואם בגלל החיסכון במקום מאחר וניתן לנצל את אורך הקיר שלא כמו בשולחן העגול והמרובע, למרות שסוג כזה של פינות אוכל מעוצבות עלול להישמע בנאלי ומשעמם, כדאי לדעת שישנם עיצובים חדשים ונפלאים שכדאי לבדוק לפני שממהרים לפסול.

הקדמה על פינות אוכל יוקרתיות מעוצבות בהתאמה אישית

לא מעט פעמים אנחנו מחפשים רהיט מסוים, מדפדפים בקטלוגים של עיצוב, באתרי אינטרנט רלוונטים וכמובן מסתובבים בין חנויות רהיטים רק בכדי למצוא את רהיט החלומות שלנו ולא מוצאים, אם כן, מה עושים במקרה כזה? במאמר הבא נציע לכם פתרון נהדר אם במקרה אתם מחפשים פינת אוכל לביתכם, פינות אוכל מעוצבות בהתאמה אישית לסטייל ולסגנון שלכם היא הפתרון המושלם עבורכם.

אם אתם מעוניינים לחדש ולרענן את פינת האוכל שלכם הגעתם למקום הנכון, כאן ניתן לכם מידע  על פינות אוכל מעוצבות ונרחיב בכלליות על הנושא של פינות אוכל מעוצבות בהתאמה אישית.

למה להשקיע בריהוט כמו פינת אוכל מודרנית?

התשובה היא פשוטה, פינת האוכל מהווה מקום דומיננטי באזור המרכזי של הבית ברוב רובם של הבתים הישראלים וכן מיועדת לישיבה של פרק זמן ארוך כמו למשל בארוחות חגיגיות כשחוגגים משהו או בחגים ושבתות. פינות אוכל מעוצבות  בהתאמה אישית לבית שלכם ולסגנון שלו זה דבר המקנה מראה חדש ומשודרג לבית שלכם ואי אפשר להתעלם מכך. עם כל הכבוד לעיצוב המטבח או השקעה בחדרי שינה מעוצבים, פינת האוכל היא המקום להרשים את האורחים.

לא תמיד כדאי להסתפק בפינות אוכל פשוטות, נמנה כאן כמה מן היתרונות הבולטים של פינות אוכל מעוצבות בהתאמה אישית:

פינות אוכל מעוצבות מטבען יהיו יותר מיוחדות ומקוריות מפינות האוכל הבנאליות הנמכרות בחנויות הריהוט, הדבר יגרום להבלטת הפן האישי של הסטייל שלכם.
פינות אוכל מעוצבות בכל סגנון שרק תרצו: בסגנון כפרי- סגנון יותר חמים המבוסס על חומרים טבעיים כמו עץ מלא למשל, ישנן פינות אוכל מעוצבות בסגנון עכשווי מודרני יותר הבא לידי ביטוי בקווים נקיים ובסגנון כזה האפשרויות למשל בגיוון צבעים רחב יותר.
פינות אוכל מעוצבות בהתאמה אישית יתאימו בדיוק לצרכים שהלקוח מבקש, אם מדובר על נוחות של כיסאות האוכל ואם מדובר על אורך השולחן או הצורה המועדפת של השולחן, למשל היום טרנד של פינות אוכל עגולות הולך מאוד.
נקודות למחשבה על עיצוב פינת אוכל קטנה

וַיַּעַשׂ לָהֶם מִשְׁתֶּה וַיֹּאכְלוּ וַיִּשְׁתּוּ." כבר בתקופת התנ"ך נהגו לערוך סעודות גדולות מלאות כל טוב על משטחים גדולים וארוכים, שולחן הוא אחד הרהיטים העתיקים בעולם והוא מתעדכן ומשתדרג עם השנים. נרחיב מעט על סגנונות של פינות אוכל מעוצבות על פי הטרנדים העכשוויים.

כמעט בכל בית מודרני ממוצע בעולם ישנה פינה או חדר המיועדים לעריכת סעודה על פינות אוכל. פינת אוכל ממוצעת על פי רוב תכלול שולחן ושישה כסאות לפינת אוכל. לפינת האוכל אשר לרוב ממוקמת בסלון הבית אשר והיא דומיננטית מאוד מבחינת הטון המעוצב שהיא נותנת ולכן למי שאוהב עיצוב בבית כדאי להשקיע דווקא בפינת האוכל מאחר ושם הוא מארח את אורחיו לסעודה חגיגית ומשך זמן הישיבה שם הוא ארוך. פינות אוכל מעוצבות ניתן למצוא בקטלוגים של ריהוט לבית או בחנויות ריהוט.

סגנונות של פינות אוכל מעוצבות

פינות אוכל מעוצבות בסגנון פרובאנס
פינות אוכל בסגנון כזה המייצג את המראה העתיק והמיושן יעוצבו על קו עתיק שמשלב בעיקר בין חומרים טבעיים כמו עץ מלא ואבן אשר יקנו מראה טבעי וחם יותר כמו בתקופות הקדומות.
פינות אוכל בסגנון מודרני- הייטק
פינות אוכל בסגנון כזה על פי רוב יעוצבו בקווים נקיים יותר בצבעים אחידים המאפיינים את התקופה העכשווית, פינת האוכל תהיה בין היתר מחומרים כמו: זכוכית, אלומיניום, עץ מעובד ועוד, על אף שבסגנון הזה הקו הנקי שולט גם אלו בעלי התעוזה הרבה יותר יוכלו למצוא לעצמם פינת אוכל עם צבעים נועזים יותר כגון: פינת אוכל בצבע אדום, כתום, ירוק, בורדו ועוד.
פינות אוכל מעוצבות גדולות במיוחד- הקץ למשחק הכיסאות!
לא פעם קורה כאשר מארחים חברים לארוחה חגיגית או סתם ארוחת ערב ונוצר מצב לא נעים אשר חסר מקומות לחלק מהם, מיד אנחנו מוצאים את עצמנו מגרדים כיסאות מכל רחבי הבית ואף דופקים אצל השכנים ובדיוק מהסיבה הזו ניתן למצוא כיום פינות אוכל מעוצבות ארוכות במיוחד אשר כוללת במערכת גם מספר רב יותר לכיסאות.
פינות אוכל מעוצבות:
אחד ממרכיבי הריהוט המרכזיים ביותר בבית הינו פינת האוכל הנבחרת על ידכם. פינות אוכל מעוצבות תופסות שטח רחב משטחו של החדר ובשל כך הן משמעותיות ביותר לאווירה ולעיצוב במקום. כדי לבחור נכון פינות אוכל מעוצבות יש להקפיד על פניה לצוות מקצועי ובעל ניסיון וכן על מקום שמייצר רהיטים מתוך חשיבה על כל פרט ודגש על איכות החומרים ועל איכות תהליך הייצור עצמו. בארנה מעצבים רהיטים, ישנם בדיוק את מרכיבים אלו בתוספת ראש יצירתי במיוחד של מעצבים רבים שפתחו עבור החברה קטלוג מדהים של אפשרויות עבור פינות אוכל מעוצבות.
כדי לבחור בהתאמה אישית פינות אוכל מעוצבות, מומלץ לפנות לארנה, להיחשף למגוון הדגמים המרשים של החברה, לקבל השראה, לבחור דגם או לפתח בדמיון אחד משלכם ולצאת יחד עם הטובים ביותר ל משא ההגשמה בפועל.

עץ מלא, אפוקסי, פורמייקה, צביעה, הלבנה, ועוד..בואו אלינו ונגשים לכם את החלום
ניתן לראות דגמים נוספים באולם התצוגה או בקטלוג
יש לכם תמונה של פינת אוכל שאתם אוהבים וחולמים שתהיה שלכם?
במפעל ארנה רהיטים מעצבים ומייצרים את כל סוגי פינות האוכל בהתאמה אישית ובכל חומר מבוקש

שאלות ותשובות פופולריות

היום יש מגוון גדול מאוד של פינות אוכל בסגנונות שונים, בעיצובים שונים ומחומרי גלם שונים. בין הדגמים הפופולאריים תוכלו למצוא פינות אוכל בסגנונות שונים, פינת אוכל עגולה, פינת אוכל מרובעת ועוד.

על מנת לבחור פינת אוכל בצורה חכמה ויעילה חשוב לחשוב על כמה שיותר דברים כגון – בחירה של פינת אוכל מחומרי גלם איכותיים, בדיקה על אחריות, בחירת בדים קלים לניקוי, מידות נכונות של המוצר הרצוי ועוד.

חברת ארנה רהיטים שמה דגש משמעותי מאד על נושא האיכות. המוצרים שלנו מוכנים מחומרי גלם איכותיים המבטיחים עמידות לטווח ארוך, המוצרים שלנו ניתנים לשילוב והתאמה לעיצובים שונים. פינות אוכל מבית ארנה רהיטים באיכות גבוהה ללא פשרות.

מי שמהסס, מפספס!
15%
הנחה

פגישת ייעוץ חינם!

מלאו את פרטיכם

שיחה חוזרת

המומחים של ארנה ישמחו לעזור לכם!

התקשרו עכשיו
077-8039732

או

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם