ספריות מתכת

בטיחות

אם בעבר הלא-רחוק היה צריך ממש "להנדס" את הספריה בבית, ואף להחשיב אותה לאחד הרהיטים המועדים ביותר לפורענות בו, הרי שהיום אין כל צורך לחשוב על שאלות כמו 'איפה נמקם את הספריה כך שתהיה רחוקה מהילידים?' מאחר וכל עוד הן בנויות נכון – אפשר אפילו להישען על ספריות מתכת ולדעת שלא יקרה למי שלידן כלום (אם כי כמו כל מוצר אחר, רצוי שלא להגזים ולהעמיס עליהן יותר מדי). במפעלים ונקודות שיווק מובילות המחזיקות בתווי התקן הרלוונטיים, תוכלו לדעת בבטחה שכל ספריות המתכת המוצעות לכם הן בטיחותיות להפליא, ובמקרים רבים הן אף מגיעות עם תעודת אחריות למספר שנים.

ספריות ממתכת – עמידות לאורך זמן

מלבד היציבות הרבה שהן מעניקות, ספריות מתכת ידועות גם בעמידותן הרבה לאורך זמן – וזאת כאשר הן מיוצרות במפעלים אמינים ואיכותיים (כדוגמת ארנה רהיטים בתל אביב, וחנויות בוטיק או רשתות מובילות נוספות הפרושות ברחבי הארץ). חשוב להבהיר: כמובן שניתן לשלב עבודות נגרות בספריות ברזל, אך היתרון הגדול בהן הוא שחומרי הגלם שלהן נחשבים לעמידים מאד, וניתן אפילו לפרק ולבנות אותן מחדש שוב ושוב ללא חשש מבלאי ומירידה בערכן בשל בעיות היציבות והעמידות הנפוצות ברהיטים אחרים. כך, מלבד החסכון הכלכלי במעמד הרכישה עצמה, הספריות ממתכת הופכות למשתלמות ויעילות עוד הרבה יותר, מאחר והקניה תחזיק מעמד לאורך שנים רבות בהמשך. בשל כך, מומלץ לחשוב מראש על הפונקציות השונות שיהיו לספריה שלכם, ולהתאים אותה לצרכים שלכם כבר במעמד ההזמנה הראשונית, כפי שיוסבר בהמשך.

עיצובים מיוחדים

כאשר אומרים 'ספריות מתכת', לרוב האנשים צצה בראש תמונה של מדפי עץ עם צורת איקס גדולה ואחידה – התוחמת את הצד החיצוני ומעניקה יציבות לקונסטרוקציה כולה. אך למען האמת, ישנם עוד שלל עיצובים מרהיבים שניתן לשלב בספריות מסוג זה, ובמקומות מסוימים אפילו לבקש שייצרו עבורכם את הספריה על פי עיצוב בהזמנה אישית. כך למשל, ישנן ספריות מתכת הנהנות ממראה מודרני ומתועש לחלוטין – העשויות 100% מתכת ומעוצבות בצורות שונות (מבוך, ספירלה, גלים ועוד), וכמובן שניתן לשלב בהן גם חומרי גלם שאינם עץ בהכרח – כמו פלסטיק וזכוכית, ואפילו להוסיף להן אלמנטים דקורטיביים כמו פנסי לד או עיטורים מסוגים שונים. ברשתות השיווק השונות מוצעים לרוב דגמים מרכזיים העונים לצורך של מרבית האוכלוסיה, אך חשוב לזכור שבכל הנוגע לעיצוב האישי שלכם, השמים הם הגבול, ואם רק תפליגו מעט בדמיון, תוכלו להזמין ספריה מיוחדת משלכם שלא תראו אצל אף אחד אחר.

התאמת הספריה לצרכים המשתנים

מלבד היכולת לעצב את הספריה בכל מידה וצבע, ובהתאמה אישית עם תכנון מדויק, ניתן לבקש שהיא גם תהיה מודולרית כך שתותאם לצרכים השונים שלכם במרוצת השנים: אם למשל יש לכם ילדים קטנים שאינם קוראים עדיין הרבה ספרים, אך בהמשך יהיה צורך להרחיב ולהעשיר את הספריה בהתאם להתפתחותם (או שיתווספו להם אחים קטנים בעתיד), ניתן לבקש מראש שעצוב הספריה יהיה מתכוונן, ויאפשר הוספה או הרחבה של חלקים בבוא העת. כך תבטיחו לעצמכם רכישה משלמת, איכותית ויעילה באמת – העונה על כל דרישות האיכות המחמירות ביותר.

שאלות ותשובות פופולריות

היום ניתן למצוא מגוון גדול מאוד של ספריות מתכת לצרכים שונים ולמטרות אחסון מגוונות. בין הדגמים הפופולאריים תוכלו למצוא ספריות מתכת  בגדלים שונים, ספריות מתכת בצבעים ועוד. ספריות מתכת מאפשרות מקום אחסון נוח למגוון פריטים ומשמשות לאחסון פריטים כבדים ולעסקים.

על מנת לבחור ספריות מתכת בצורה חכמה ונכונה חשוב לחשוב על מה יאוחסן בספרייה ואיפה נמקם אותה כגון – בחירה של ספריות מתכת המוכנות מחומרי גלם איכותיים, בדיקה של אחריות, בחירת ספריות מתכת נוחות לתפעול, מידות נכונות של המוצר הרצוי ועוד.

  1. חברת ארנה רהיטים שמה דגש משמעותי מאד על נושא האיכות. המוצרים שלנו מוכנים מחומרי גלם איכותיים המבטיחים עמידות לטווח ארוך, המוצרים שלנו ניתנים לשילוב והתאמה לעיצובים שונים . ספריות מתכת מבית ארנה רהיטים באיכות גבוהה ללא פשרות.

 

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.