סלונים בסגנון מודרני

סלונים בסגנון מודרני הם למעשה הגדרה כוללת למגוון רחב של דגמי סלון איכות מעוצבים הממתינים גם לכם בקולקציית הסלונים המעוצבים של חברת ארנה.

סלונים אלו מתאפיינים בין היתר בעיצוב מודרני ועדכני המתכתב עם סגנון העיצוב המודרני, והם מיועדים לכל חלל אירוח המשלב בתוכו קווי עיצוב מודרניים, נקיים ומינימאליסטים.

סלונים מודרניים בהתאמה אישית לכל סלון!

קולקציית הסלונים המעוצבים בסגנון מודרני של חברת ארנה, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של דגמים המותאמים לכל סלון-בכל גודל ובכל סגנון עיצובי עכשווי.

סלונים אלו מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר והם משלבים בתוכם את חומרי הגלם האיכותיים ביותר בענף ייצור הרהיטים.

בדגמי הסלונים המעוצבים בסגנון מודרני של חברת ארנה, תוכלו למצוא סלונים המוצבים על גבי רגלי מתכת דקורטיביות, סלונים פינתיים בעלי בסיס מובנה נמוך עם רגלי תמיכה נסתרות מהעין, מערכות ישיבה 2+3 חלקים, סלוני בד בסגנון מודרני וסלוני עור בסגנון מודרני.

את הסלונים של חברת ארנה תוכלו להתאים לחלל ביתכם באמצעות פגישת ייעוץ מקצועית המתקיימת ביניכם ובין מעצבי הבית של החברה. פגישות הייעוץ נערכות באולם התצוגה של חברת ארנה ברחוב אבולעפיה 15, תל אביב, ובמהלכן תוכלו ליהנות מהליכי תכנון ועיצוב אישי של כל דגם סלוני המועדף עליכם.

סלונים בסגנון מודרני מבית ארנה – אתם בוחרים את הגודל, הצורה והצבע!

הליך התכנון והעיצוב האישי של סלוני ארנה, מאפשר לכל אחד ואחת מכם לבחור את הגודל, הצורה והצבע בדרך ליצירת מערכת סלונית משודרגת, איכותית ומפנקת לחלל המגורים, ובעיקר, כזו שתתאים לסגנון העיצוב המודרני של ביתכם.

מעצבי הבית של חברת ארנה בשילוב יועצי העיצוב הממתינים לכם באולם התצוגה, מאפשרים גם לכם להיחשף לכל אפשרויות העיצוב והתכנון של כל אחד מהסלונים בסגנון מודרני הנכללים בקולקציה. בואו לבקר עוד היום באולם התצוגה שלנו וגם אתם תוכלו להתחדש ולחדש את סביבת המגורים.

מי שמהסס, מפספס!
15%
הנחה

פגישת ייעוץ חינם!

מלאו את פרטיכם

שיחה חוזרת

המומחים של ארנה ישמחו לעזור לכם!

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם