סלון פינתי שישנה את הבית

הטיפ שלנו, סלון פינתי שישנה את הבית

אנשים רבים מבקשים שהסלון שלהם יהיה מרשים, שהסלון יהיה מזמין, שהסלון יהיה נעים, שהסלון יהיה פונקציונלי, שהסלון יהיה איכותי, שהסלון יהיה לא יקר, שהסלון ירגש וכמובן שהוא יתאים באופן אידאלי לשלל דגשים חשובים – כגון חומריות ומידות. אי לכך רבים בוחרים היום סלון פינתי שישנה את הבית, וזאת כי הוא מייצר אווירה חמימה, מאפשר משחק בין החלקים השונים, אידאלי עבור מקומות מרווחים (או מצומצמים),  הוא מנצל בחכמה את השטח וכדומה. עם זאת, לצד הידיעה שרבים מעדיפים סלון פינתי, גם יש להיות מודעים לכך שניתן למצוא שלל עיצובים ואך שניתן ליהנות מהתאמה מלאה.

גלריה למימוש חלומות

כיצד ניתן ליהנות מכל זאת? ובכן פשוט מאוד – ע"י פנייה אל הגלריה המרשימה מבית "ארנה עיצובים". חברת "ארנה עיצובים" מציעה לשלל לקוחותיה עיצובים מוקפדים של מבחר רהיטים אשר מחכים בגלריה שממוקמת ברחוב אבולעפיה 15 ת"א.

אי לכך אין יותר צורך להתחיל לבזבז זמן, אין צורך לעבור בין מספר חנויות ואין צורך לערוך השוואות – אלא ע"י הגעה למקום אחד ניתן למצוא שפע מרשים של סלונים פינתיים בשלל עיצובים, דגמים ואפשרויות, כאשר על מנת לייעל את ההגעה ולהפיק את המיטב – אתם מוזמנים ליהנות מהצוות המקצועי אשר ישמח לסייע גם לכם למצוא את הסלון הנכון ביותר, וזאת לצד הסבר מקצועי לגבי השינויים האפשריים, כאשר מראש ניתן לדעת שגלריית "ארנה עיצובים" הנה המקום בו חלומות מתגשמים, המקום בו כל שינוי ניתן למימוש.

רכישה חכמה

גם אתם מבקשים לרכוש איכות לצד מחירים מתחשבים ולרכוש סלון פינתי ללא פשרה? ובכן גם אתם מוזמנים להצטרף אל מועדון הלקוחות המרוצים מבית "ארנה עיצובים" ופשוט להפוך את הסלון שלכם להרבה יותר נכון, פונקציונלי, מרשים, איכותי ומרהיב. טיפ קטן לקראת סיום? תאמו פגישה מראש על מנת שתוכלו להפיק את המרב מהידע הנרחב של הצוות המקצועי.

טיפ לקראת רכישה

לבסוף נציין מספר דגשים חשובים על מנת שההגעה שלכם תהיה יותר אפקטיבית. ובכן מוטב להחליט מראש מהו תקציב התקרה, האם מעדיפים סלון פינתי שמאפשר מידול מחדש, איזה סוג בד מעדיפים, כמה שנים מבקשים שהסלון ילווה אתכם ובאופן כללי איזה סגנון מעדיפים – רכישה מוצלחת!

סלון פינתי שישנה את הבית

מי שמהסס, מפספס!
15%
הנחה

פגישת ייעוץ חינם!

מלאו את פרטיכם

שיחה חוזרת

המומחים של ארנה ישמחו לעזור לכם!

התקשרו עכשיו
077-8039732

או

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם