סלונים-מבד-דגם-סוהו

מערכות ישיבה

מערכות ישיבה – שבו בנוח

מערכות ישיבה הן פריט נוחות ועיצוב כאחד, היתרונות ברכישת מערכת ישיבה בארנה רהיטים תל אביב תמצאו את הגלריה הענקית שלו המשתרעת על פני שטח של 120 מ"ר של מערכות יוקרתיות, ריהוט ואפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות.

עיצוב חכם לבית ולעסק

מערכות ישיבה חכמות הן כאלה המותאמות לחלל אותו ברצונכם לייצר, בין אם מדובר בעיצוב חלל עסק מוסדי, עסק פרטי ועד לעיצוב מערכת ישיבה למשרדים של מפעלי ייצור או חדרי ישיבות.

ועד לעיצוב מערכת ישיבה עבור חללים של בתים פרטיים ודירות בהתאם לעיצוב הבית הכללי וגודל החלל אותו ברצונכם לעצב.

ברשותנו צוות מקצועי של אדריכלים ומעצבי פנים העובדים במתחם הגלריה עצמו ובמתחם המפעל הכוללים מעצבי ואדריכלי פנים, צוות נגרים מיומן וצוות יועצים מקצועי אשר ידע להתאים לכם את המערכת בהתאם לתיאור הכללי של גודל וסגנון הסלון, הגדרות התקציב וטעמכם האישי.

מערכות ישיבה יוקרתיות בהתאמה אישית מא' ועד ת'

מערכת ישיבה ב"ארנה מעצבים" מותאמות ללקוח ולא להפך.

אצלנו לא תצטרכו להתפשר. אנו יכולים לייצר עבורכם מערכת ישיבה מבד, מערכות ישיבה מעור, מערכות ישיבה בהתאמה אישית, מערכות ישיבה פינתיות ומכל חומר וצורה שרק תרצו.

יש לכם מראה עיצובי מסוים שחשבתם עליו? ביחד, נעצב מערכת ישיבה בהתאם לבקשה וההזמנה המדויקת שלכם, בגוון, הבד, הסגנון והגודל המדויק הרצוי לכם.

כך שהסיכוי שתצאו פחות ממרוצים קיים רק אם תרכשו פריט זה במקום אחר…

מערכות ישיבה איכותיות לכל כיס

במקומות רבים, איכות משמעותה מחירי עתק אשר לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לשלם.

עבודה עם מעצבים והמגוון הרחב שקיים בגלריית המעצבים שלנו ואפשרויות התכנון והעיצוב של אנשי המקצוע במפעל שלנו יצליחו להתאים את העיצוב לכיס שלכם מבלי להתפשר על איכות ברמות השונות וידאגו לייצר עבורכם מערכת ישיבה שתשרת אתכם במשך זמן ארוך גם כאשר מדובר בתקציב ממוצע.

תתפלאו לגלות שאצלנו תוכלו להרשות לעצמכם לרכוש אפילו מערכות ישיבה מעור הנחשבות יוקרתיות.

 אפשרויות ייצור בלתי מוגבלות

כפי שציינו, ברשותנו אפשרויות עיצוב וייצור בלתי מוגבלות. ראיתם סלון מעור באנגליה או באיטליה שאהבתם במיוחד? מעוניינים בבד איטלקי ועץ פריזאי? אין שום בעיה, אתם תגידו ותגדירו את הפרמטרים ואנו נשקף עבורכם את ההשלכות הכלכליות והעיצוריות כתוצאה מהבחירה.

אנו מאמינים, בשקיפות מלאה וליווי מלא של הלקוח מבחירת העיצוב המתאימה והנכונה ביותר מכל הבחינות לשביעות רצונכם המלאה ולעיצוב עליו חלמתם.

ארנה מעצבים בונים ריהוט לאנשים.