מיטה נפרדת

חשיבות מיטה נפרדת

ישנה גישה מוכרת אשר גורסת בכך שהמיטה היא הרהיט הכי דומיננטי בחדר השינה. לכן, כאשר מעצבים או מתכננים חדר הדבר הראשון עליו יש לחשוב הוא המיטה וכיצד היא תראה. בנוסף ישנו פרט חשוב לא פחות, והוא הנוחות של המיטה אותה בוחרים. מכיוון שכשליש מחיינו אנו מבלים בשינה, מיטה נוחה תגרום לשינה טובה יותר, התעוררות קלה יותר וכמובן גם בריאות טובה יותר. לעומת שינה על מיטה שאינה נוחה אשר עשויה לגרום לכך שנצטער על הטעות שנעשתה בבחירתה. מאחר ובחירת מיטה נוחה היא בעלת חשיבות ראשונה במעלה, בארנה מעצבים, חנות הרהיטים המובילה והמוכרת אשר נמצאת בתל אביב מתייחסים באופן רציני לדרישותיכם כדי לעזור לכם לבחור את המיטה הטובה ביותר עבורכם, גם מיטה נפרדת תוכלו למצוא כאן.

המיטה בחדר השינה

כפי שהוזכר, למיטה השפעה רבה  על מראה החדר ועיצובו, לפיכך ניתן לראות משקל רב אשר נותנים מעצבי פנים שונים כאשר הם מתכננים את החדרים. כמו כן, לאורך ההיסטוריה, התפתחו תורות שלמות המתייחסות לחשיבות עיצוב החפצים במרחב וכיום כאשר מעצבים את חדר השינה ומתכננים את מיקום המיטה, רבים מעניקים חשיבות לעקרונות הפנג שוואי, שזו שיטה סינית עתיקה לארגון חפצים, כדי להעניק לחדר תחושת נינוחות, רוגע ואנרגיה טובה וחיובית.

מעבר לחשיבות העיצוב, יש לזכור שלאנשים רבים יש העדפות אישיות, לעיתים יש אנשים שגודל המיטה חשוב עבורם מאוד, לפעמים הדגש המשמעותי הוא על המראה של המיטה ולעיתים סוג המיטה הוא נושא חשוב ומשמעותי, בעיקר כאשר מדובר על אנשים עם רקע מסורתי. במקרה הזה מדובר על מיטה נפרדת. ארנה מעצבים, ידעו לתת לכם את הייעוץ הטוב ביותר עבורכם כדי להגיע לתוצאה מעולה כך שתצאו מרוצים.

כיצד שינה טובה משפיעה?

לשינה טובה השפעה ישירה על התפקוד הכולל של האדם מאחר ובמהלך השינה המוח והגוף מפרישים חומרים אשר עוזרים לגוף להשתקם מהיום שעבר ומעניקים אנרגיה ליום שלמחרת. לא סתם אנשים אשר ישנים פחות שעות בממוצע, עשויים לפתח מחלות שונות וכן עשויים להיות פחות רגועים. שינה טובה על מיטה שעוצבה נכון עבורכם תעניק לכם  תחושת עוצמה ורעננות.

ארנה מעצבים, חנות הרהיטים אשר נמצאת ברחוב אבולעפיה 15 בתל אביב תעניק לכם את מירב היחס האישי כדי שתוכלו לבחור את תנאי השינה הכי טובים עבורכם.

מיטה נפרדת ארנה מעצבים

למה לבחור מיטה נפרדת?

בחירת מיטה נפרדת, בדרך כלל מגיעה בעקבות דרישת המסורת  היהודית. אשר יודעת לפרט גם על אופן השינה הנכונה על פי ההלכה. מאחר וביהדות, לזוגיות ולמשפחה  קיימת משמעות גדולה באורח החיים המתאים אנשים מסורתיים נוהגים להקפיד על כללים אלו ולקיים את המצווה של שינה נפרדת בימים בהם האישה אסורה על בעלה.

לפעמים, במקרים של שינה בנפרד, זוגות רבים פונים לפתרונות לא נוחים אשר כוללים שינה על רצפה, או על ספה אשר אמנם מקיימים את המצווה אך עלולים לפגוע בנוחות ובבריאות. ולכן הפתרון של מיטה נפרדת הוא הפתרון המושלם עבור זוגות מסורתיים אשר רוצים גם לישון בנוחות וגם לקיים את המצוות. ארנה מעצבים, אשר מייצרת רהיטים בהתאמה אישית ובעלת 30 שנות מוניטין, מצאו את הפתרון המושלם עבורכם. מיטה יהודית בעיצוב אישי אשר תהפוך את איכות חייכם לראשונה במעלה.

ארנה מעצבים, הניסיון קובע

כאשר בוחרים פריט כה חשוב, אין להתפשר. ארנה מעצבים היא חנות רהיטים בהתאמה אישית ומיוחדת, לחנות 30 שנות מוניטין. בחנות ישמחו לייעץ לכם, להציג בפניכם את האפשרויות השונות כך שיתאימו עבורכם ומעבר לכך לתת את הנגיעה האישית מכל הלב.

מיטה נפרדת

מיטה נפרדת אפשרויות אחסון

גב מיטה נפרדת

מי שמהסס, מפספס!
15%
הנחה

פגישת ייעוץ חינם!

מלאו את פרטיכם

שיחה חוזרת

המומחים של ארנה ישמחו לעזור לכם!

התקשרו עכשיו
077-8039732

או

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם