ייצור מערכות ישיבה

לאורך עשרות שנים של פעילות בענף הרהיטים הישראלי, פיתחה ארנה רהיטים בהתאמה אישית מתודולוגיות מתקדמות עבור ייצור מערכות ישיבה ופריטי ריהוט נוספים לבית.

אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים בכל שלבי הייצור, החל משלב התכנון, דרך שלב העיצוב, וכלה בשלב הייצור וההתאמה האישית של כל פריט, מה שמאפשר לנו להעניק אחריות מלאה ל 3 שנים על כל פריט שאנו מספקים.

ייצור מערכות ישיבה הוא תהליך מקצועי הכרוך בשורה של יכולות מקצועיות, שאנו מיישמים בצורה מוקפדת ודקדקנית.

תהליך תכנון המהווה בסיס ותשתית להמשך הדרך עבור ייצור מערכות ישיבה

בשלב ראשון אנו מבצעים תכנון של מערכת הישיבה, שלב הכולל חשיבה סביב נושא של נוחות, מידות, פרופורציות, שילוב של יחידות 3, 2 ו 1, הגדרת סגנונות עיצוב והצפת רעיונות כלליים לעיצוב מערכת הישיבה.

שלב זה הוא שלב קריטי המהווה את הבסיס והתשתית לכל התהליך המגיע לאחריו. בהמשך לכך, אנו מבצעים תהליך של עיצוב מערכת הישיבה על ידי צוות מעצבי הבית המעלים רעיונות מקוריים ויצירתיים, הנבחנים בצורה יסודית עד לבחירת העיצוב הנבחר.

עיצוב ובחירת חומרי גלם איכותיים

בשלב זה, אנו מבצעים תהליך מקצועי של בחירת חומרי גלם ומקפידים על סטנדרטים גבוהים מאוד של איכות, שילוב חומרי גלם וחוזק מבני.

ארנה רהיטים בהתאמה אישית עושה שימוש במיטב חומרי הגלם לרבות מסגרות ושלדות עץ מלא ומתכת, ריפודי ספוג ופולימר באיכות גבוהה, מילוי נוצות פריד, ריפודי עור איכותי, ריפודי בד חזק ועבה בשלל דגמים, צבעים ומרקמים והקפדה על קו איכות זה עד רמת הבורג, האום והמסמר.

ייצור אבטיפוס ובניית תכנית ייצור יעילה וגמישה

בשלב אחרון של תהליך ייצור מערכות ישיבה, אנו מייצרים את דגם האב טיפוס באמצעות מערכות ייצור ממוחשבות ומתקדמות ובביצוע של אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בייצור רהיטים.

לאחר סדרה של שינויים, השבחות ועדכונים, אנו בונים תכנית ייצור, שתאפשר לנו לשמור על רמה גבוהה של איכות וביצוע לצד מחיר אטרקטיבי ותחרותי לתוצר הסופי, וכן מפרטים את כל אפשרויות ההתאמה האישית עבור דגם הבסיס, אותן נוכל להציע ללקוחותינו בהמשך הדרך.