מיטה מעוצבת דגם טומי

חדרי שינה בהתאמה אישית

בארנה מעצבים תוכלו לייצר חדרי שינה בהתאמה אישית

בעולם שהופך להיות יותר ויותר אינדיבידואלי, ובעולם שמייצר עבורנו את כל הטכנולוגיות שמאפשרות את זה, אין פלא שאנשים רבים בוחרים לעצב את ביתם בצורה ייחודית, על פי העדפות אישיות ועל פי טעם אישי.כיום, ישנן טכנולוגיות המאפשרות לבצע הדפסים, לשלב חומרים שונים, סוגי בדים שונים, ליצור צורות שונות ובאופן כללי לבנות את פריטי הריהוט שלכם בעצמכם. הדברים נכונים לגבי עולם העיצוב בכלל, והם נכונים גם לגבי הנושא של חדרי שינה בהתאמה אישית.

עיצוב חדר שינה דורש תחילה היכרות עם כלל המרכיבים שצריכים להיכלל בעיצוב זה, ועם כללי העיצוב הבסיסיים שיבטיחו את התוצאה הרצויה.

על כן, אתם רוצים לשלב איש מקצוע כבר בתחילת התהליך, איש מקצוע שיוכל לבנות תכנית עיצוב כוללת ולהוציא אותה אל הפועל.

מרכיבי חדר השינה, פריטי עיצוב ואלמנטים פונקציונליים

חדרי שינה בהתאמה אישית צריכים לכלול את כלל המרכיבים הנמצאים בחדר שינה טיפוסי, ומרכיבים נוספים שהייתם רוצים לשלב בו כמו למשל: מיטה, ארון, שידה, מגירות, פינת ישיבה, וילון, ארון נעליים ועוד שורה של פריטים עיצוביים ופריטי ריהוט שאפשר לשלב בחדר השינה.

לאחר שבניתם את השלד של חדר השינה, יהיה עליכם להחליט לגבי הצבע או הרכב הצבעים שיאפיין את חדר השינה, החומרים בהם יעשה שימוש ליצור המרכיבים השונים, סוגי הבד, אלמנטים עיצוביים שאפשר לשלב ברמת ההדפסה, הריפוד, וברמת פריטי האווירה שיפוזרו בחדר.

כמו כן, יש צורך לתת את הדעת לאלמנטים פונקציונליים כמו שילוב טלוויזיה בחדר השינה, שילוב של מערכת סאונד בתוך הקירות, הנמכת תקרה בגבס, נישות גבס שאפשר להוסיף מסביב וכדומה.

עבודת צוות עם צוות ארנה ושיתוף פעולה

כל אלה הם נושאים מקצועיים לחלוטין, שדורשים מעורבות צמודה של איש מקצוע.

כאשר מדברים על עיצוב חדרי שינה יוקרתיים המטרה היא להביא את ההעדפות שלכם, להביא את עצמכם לידי ביטוי בתוך העיצוב של חדר השינה, אך להכניס את הכל לתוך מסגרת עיצוב מקצועית, לשים את הגבולות כשצריך, לפתח כיוונים מעניינים כשצריך, ויחד לבנות את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

בסופו של דבר, תוכלו לבחון את התוצאה הסופית על גבי מסך המחשב, לפני שאתם נותנים את האישור הסופי ומוציאים ליצור, ואת הכל תוכלו לעשות בסיוע של ארנה מעצבים שילוו אתכם לאורך כל התהליך.

מי שמהסס, מפספס!
15%
הנחה

פגישת ייעוץ חינם!

מלאו את פרטיכם

שיחה חוזרת

המומחים של ארנה ישמחו לעזור לכם!

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם