אודות

בשלב מסוים של החיים, כל אחד זקוק לרהיטים.

אודותינו

אנחנו בחברת ARENA – רהיטים בהתאמה אישית, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מקונספט ייחודי בדרך לעיצוב הבית, הדירה או המשרד. קונספט זה מבוסס על הידע המקצועי והניסיון המעשי העומד לרשותנו בכל הנוגע לייצור רהיטים בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח ואופי העיצוב המועדף עליו ביותר.

עיצוב אישי מתחיל כאן!

אצלנו בחברת ARENA – רהיטים בהתאמה אישית, תוכלו להבטיח לעצמכם את השילוב המושלם בין עיצוב הבית לבין רמת גימור גבוהה של כל סוגי מערכות הריהוט בעיצוב אישי. פתרונות העיצוב שלנו מותאמים לכל פרויקט באופן פרטני, בין אם מדובר בעיצוב דירות ובתים פרטיים ובין אם מדובר בעיצוב משרדים וחללים מסחריים.

על מנת להעמיד לרשותכם את המענה העיצובי המושלם והמותאם ביותר עבורכם, פיתחנו עבורכם שיטת עבודה ייחודית לייצור רהיטים בהתאמה אישית מלאה הכוללת:

  • פגישת ייעוץ ותכנון עם מעצבי הבית שלנו – במהלך הפגישה נגבש יחדיו את הקונספט העיצובי המותאם ביותר עבורכם ונציג בפניכם אפשרויות ייצור שונות לכל אחד מפריטי הריהוט הנחוצים לכם.
  • עיצוב אישי – לאחר הגדרת הקונספט העיצובי, ניצור עבורכם מודלים מדויקים של כל אחד מפריטי הריהוט הנחוצים לכם
    ייצור רהיטים במפעל בוטיק – לרשותנו, מפעל בוטיק המתמחה בהליכי ייצור מתקדמים של כל סוגי הרהיטים לסביבת המגורים והעבודה.
  • שירותי העיצוב האישי שלנו מיועדים גם ללקוח הפרטי (בעלי דירות ובתים פרטיים) וגם לבעלי מקצוע כגון: אדריכלים ומעצבי פנים, כאשר כל פריטי הריהוט המוצעים על ידינו מיוצרים בישראל. לצד הליכי העיצוב האישי, תוכלו ליהנות משירותי התאמה אישית של פריטי ריהוט מובנים שלגביהם ניתן לבצע התאמות שונות כגון: מידה, צבע וכדומה.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם מעצבי הבית שלנו לחצו כאן

קומה 1-2

אולם תצוגה עם ריהוט מעוצב בכל הסגנונות 500 מטר

נגריה

נגריה לכל סוגי עבודות הנגרות 200 מטר

מתפרה

מתפרה ומחלקת גזירה 250 מטר

מרפדיה

מרפדיה 250 מטר

קונספט ייחודי – השילוב המושלם בין עיצוב הבית לבין רמת גימור גבוהה של רהיטים בעיצוב אישי

ארנה מעצבים מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ועוד מבחר שלם של רהיטים לבית בסגנון ייחודי בעיצוב אישי, במהלך השנים האחרונות צוות היועצים שלנו היה שותף לפרויקטים מרשימים.

בין הפרויקטים, דירות ובתים פרטיים, משרדים, כאשר המשותף בניהם שבכולם התאמה אישית לצרכי הלקוח ואופי העיצוב.

מוצרים כחול לבן – אנחנו לא מייבאים מסין, אנחנו מייצרים את כל המוצרים בישראל! הייצור בארץ מאפשר לנו לספק איכות גבוהה, שירות אישי ואחריות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.